What are your options when you can’t afford a professional designer?
Two bags of flour. One sells for $1.40 and the other sells for $7, a difference of 400%. Can you guess which is which, just by looking at them? And can you recreate this effect using Canva, AI, or Fiverr? Let’s run through the options!